Co słychać u zawodników wypożyczonych?

• autor: redakcja, 2013-02-11 18:17

Co słychać u zawodników UKS SMS Łódź?

Krzysztof Borysiak, Damian Olejnik i Konrad Szubert to trójka zawodników UKS SMS Łódź, która jest wypożyczona do naszego klubu. Ze względu na kłopoty Unii i fakt, iż prawdopodobnie nie przystąpimy do rozgrywek każdy z nich ma za sobą testy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się co u nich słychać...

Krzysztof Borysiak wraz z Damianem Olejnikiem na początku okresu przygotowawczego trenowali razem ze Spartą Brodnica. Ostatecznie nie doszli do porozumienia z ligowym rywalem Unii. Ten pierwszy prawdopodobnie przerwie kontynuowanie gry w piłkę nożną, a drugi był na testach w Górniku Wałbrzych, ale również rozważa rozbrat z futbolem. Z kolei Konrad Szubert najpierw był na celowniku Tura Turek, a aktualnie jest bliski związania się z ŁKS Łódź. Niestety wygląda na to, że opuści on najbliższe miesiące ze względu na kontuzję. Ma złamaną kość śródstopia i czeka go żmudny okres rehabilitacji. Życzymy mu więc szybkiego powrotu na boisko.