Piast Złotniki Kujawskie się wzmocnił

• autor: redakcja, 2013-02-16 20:15

Lisiecki i Lewandowski piłkarzami Piasta

Adam Lisiecki i Dariusz Lewandowski zostali nowymi zawodnikami Piasta Złotniki Kujawskie. Obaj są wychowankami naszego klubu, do którego wrócili pół roku temu. Ten pierwszy poprzednio grał w Noteciance Pakość, a drugi właśnie w Złotnikach Kujawskich.

Adam Lisiecki w obecnym sezonie rozegrał szesnaście ligowych meczów przebywając na boisku przez 1368 minut. Zaliczył sześć asyst, czyli najwięcej w drużynie. Został ukarany dwiema żółtymi kartkami. Ponadto wystąpił w dwóch spotkaniach pucharowych w pełnym wymiarze czasowym. Strzelił w nich dwie bramki i aż siedem razy asystował. Grał z numerem „11”. Wcześniej reprezentując barwy Unii przez trzy lata rozgrywał mecze na poziomie drugiej i trzeciej ligi. Łącznie w biało-niebieskich barwach zagrał siedemdziesiąt cztery spotkania mistrzowskie strzelając cztery gole. Niedawno testowany był przez Noteciankę Pakość.

Dariusz Lewandowski w bieżących rozgrywkach zanotował czternaście czwartoligowych występów (1152 minuty). Strzelił osiem goli i zanotował cztery asysty. Został ukarany jedną żółtą kartką. Oprócz tego zagrał w trzech meczach pucharowych (214 minut), w których zdobył pięć bramek i zaliczył dwie asysty. Grał z numerem „21”. W przeszłości w sezonie 2001/2002 był w szerokiej kadrze trzecioligowej Unii nie rozgrywając żadnego spotkania. Ostatnio był na celowniku Noteci Łabiszyn.

Nowy klub Lisieckiego i Lewandowskiego zajmuje drugie – premiujące awansem miejsce w piątej lidze.

Adamowi i Dariuszowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie piłkarskiej.