Krzysztof Wiśniewski jednak w Kujawiance

• autor: redakcja, 2013-02-16 20:46

Krzysztof Wiśniewski ostatecznie w Strzelnie

Krzysztof Wiśniewski, który ostatnio łączony był z Piastem Kołodziejewo wzmocnił ostatecznie Kujawiankę Strzelno.

Wychowanek Unii, który w przeszłości zmieniał już kluby do Janikowa powrócił przed obecnym sezonem z Piasta Złotniki Kujawskie. W czwartoligowych rozgrywkach zaliczył siedem meczów przebywając na boisku przez 496 minut. Jeden raz został ukarany żółtą kartką. Ponadto ten środkowy obrońca mogący grać też jako defensywny pomocnik zagrał trzy spotkania pucharowe (227 minut). Grał z numerem „20”. Podczas swojego pierwszego pobytu w pierwszej drużynie Unii nie zagrał żadnego ligowego meczu.

Nowy klub Krzysztofa Wiśniewskiego zajmuje czternaste miejsce w piątej lidze, a trenerem jego od 2013 roku jest były zawodnik Unii – Janusz Humaj.

Krzysztofowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie piłkarskiej.