Sparingi Unitów w innych klubach

• autor: redakcja, 2013-02-16 21:08

Towarzyskie występy Unitów w innych klubach

Kolejne sparingi w innych klubach rozegrali zawodnicy Unii, którzy lada dzień powinni dopiąć wszelkich formalności związanych z transferami. Przypomnijmy, że dzisiaj uczynili to: Adam Lisiecki, Dariusz Lewandowski i Krzysztof Wiśniewski.

Robert Tomaszewski wystąpił w przegranym meczu Notecianki Pakość z Unią Solec Kujawski (1:4). Wszystko wskazuje na to, że wkrótce bramkarz ten oficjalnie zostanie nowym zawodnikiem trzecioligowca.

Niewykluczone, że śladem Tomaszewskiego pójdzie Tomasz Wawrzyniak i także zwiąże się z Notecianką. Kapitan Unii przez kilka ostatnich dni przebywał na testach w Bałtyku Gdynia. Dzisiaj gdynianie zremisowali z rezerwami Lechii Gdańsk 2:2, a Wawrzyniak pojawił się na boisku w trakcie drugiej połowy. Niestety nie przekonał on do siebie sztabu szkoleniowego Bałtyku.

Dawid Deresiewicz i Przemysław Kędziora jako rezerwowi wygrali w barwach Cuiavii Inowrocław 4:1 ze Startem Warlubie. Także obydwóch dzieli już tylko krok od zostania „Zielonymi”.

Natomiast Mikołaj Kruszka wystąpił ostatnie trzydzieści minut w wygranym meczu towarzyskim Gopła Kruszwica ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski. Wynik to 4:3.

Z kolei Piast Kołodziejewo kilka dni temu w składzie z Krzysztofem Wikarskim pokonał Dąb Barcin 1:0. Zawodnik Unii rozpoczął mecz w podstawowym składzie.

Ewentualne kolejne informacje, które uzyskamy dzisiaj zamieścimy w tym newsie. Warto dodać też, że jutro w barwach Noteci Łabiszyn po raz pierwszy zagra Maciej Sirko. Rywalem ich będzie Kujawianka Strzelno, czyli nowy klub Krzysztofa Wiśniewskiego.