Robert Tomaszewski w Noteciance

• autor: redakcja, 2013-02-17 11:14

Tomaszewski zawodnikiem Notecianki

Wygląda na to, że Notecianka Pakość uważa, że bramkarze mający za sobą występy w Unii Janikowo są bardzo solidni. Po odejściu byłego zawodnika naszego klubu – Marcina Ciesielskiego pakoskiej bramki będzie strzegł Robert Tomaszewski. Golkiper ten w Unii grał od sezonu 2011/2012 przychodząc z Wdy Świecie.

Robert Tomaszewski pierwszy sezon w naszych barwach rozpoczął jako rezerwowy i miał numer „23”. Szybko jednak wywalczył sobie miejsce w bramce i przyjął numer „1”. W rozgrywkach trzecioligowych zagrał dwadzieścia pięć meczów przebywając na boisku przez 2193 minuty. Został także ukarany jedną żółtą i czerwoną kartką. Po spadku do czwartej ligi, zagrał w niej szesnaście spotkań (1440 minut), w których ujrzał jeden raz kartkę koloru żółtego. Ponadto brał udział w dwóch pucharowych meczach w pełnym wymiarze czasowym. Ostatni mecz w biało-niebieskich barwach zagrał z numerem „22”.

Robertowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w Noteciance.

Notecianka Pakość zajmuje spadkowe – trzynaste miejsce w trzeciej lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Zawodnikami tego klubu są inni byli piłkarze Unii: Adam Wiśniewski i Dariusz Swojnóg, który grał w janikowskich juniorach.