Sparingi i transfery trwają…

• autor: redakcja, 2013-02-26 21:45

Co słychać u piłkarzy Unii?

Co słychać u piłkarzy, którzy grali w Unii, a w dalszym ciągu nie związali się umowami z nowymi klubami? Odpowiedź na to pytanie poznamy czytając poniższy news.

Tomasz Wawrzyniak zagrał ostatnio w sparingu Notecianki Pakość ze Spartą Brodnica, który zakończył się wynikiem 3:4. Wkrótce kapitan biało-niebieskich zasili szeregi pakoskiego trzecioligowca.

Dawid Deresiewicz i Przemysław Kędziora jako rezerwowi zagrali w sparingu Cuiavii Inowrocław z Unią Solec Kujawski. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Martin Nowicki zagrał w barwach Czarnych Wierzchosławice i zdobył jedną bramkę w meczu towarzyskim. Mimo to, napastnik Unii wiosną ma reprezentować Kujawiankę Strzelno.

Krzysztof Wikarski oprócz tego, że ma grać w Piaście Kołodziejewo został trenerem trampkarzy w Klubie Sportowym Unia Janikowo, który powstał niedawno i ma być kontynuatorem Unii powstałej w 1958 roku. Z KS Unia przygotowują się też juniorzy, którzy jesienią trenowali z pierwszą drużyną biało-niebieskich: Tomasz Woźniak i Paweł Radaszewski.

Konrad Szubert z powodu kontuzji, o której wcześniej informowaliśmy nie znalazł się w kadrze ŁKS Łódź i wiele wskazuje na to, że wiosną pozostanie bez klubu.

U pozostałych zawodników nic się nie zmieniło od ostatnich informacji, jakie ukazały się na naszej stronie.