Nowicki w Strzelnie, Chomik w Łabiszynie

• autor: redakcja, 2013-03-01 16:42

Wciąż są bez klubów – testowani wychowankowie

Martin Nowicki rozegrał wczoraj mecz kontrolny w barwach Kujawianki Strzelno. Zespół ten zremisował 3:3, a napastnik Unii przebywał na boisku pełne dziewięćdziesiąt minut. Nie wpisał się jednak na listę strzelców. Wciąż bez klubu jest też m.in. Łukasz Chomik. Z kolei ten wychowanek janikowskiego klubu w niedzielę ma rozpocząć testy w Noteci Łabiszyn. Razem z Maciejem Sirko ma zagrać przeciwko Chemikowi Bydgoszcz.

Nowicki podczas tego okienka transferowego był już bliski związania się z Notecią Inowrocław. Niedawno zagrał też w sparingu Czarnych Wierzchosławice. Wygląda jednak na to, że najbliżej jest mu do założenia koszulki Kujawianki Strzelno. Natomiast jeżeli chodzi o Chomika, to prawdopodobnie nie przejdzie do Pomorzanina Serock, a właśnie do łabiszyńskiego czwartoligowca.