Tur Turek pozyskał Konrada Szuberta

• autor: redakcja, 2013-03-03 15:22

Konrad Szubert w Turze Turek

Wypożyczony dotąd do Unii Janikowo z UKS SMS Łódź Konrad Szubert został nowym zawodnikiem Tura Turek.

Konrad Szubert w Unii grał podczas rundy jesiennej obecnego sezonu. Rozegrał jedenaście ligowych spotkań przebywając na boisku przez 771 minut. Zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę. Ponadto ujrzał trzy żółte i dwie czerwone kartki. Brał udział też w rozgrywkach pucharowych, w których w trzech meczach (221 minut) strzelił dwa gole i zobaczył dwie kartki koloru żółtego. Grał z numerem „8”. Zimą był także blisko związania się z ŁKS Łódź, ale ostatecznie z powodu kontuzji został zawodnikiem Tura Turek. Jest uniwersalnym zawodnikiem, w Unii grał jako skrzydłowy, ofensywny pomocnik i napastnik.

Konradowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie piłkarskiej.

Tur Turek zajmuje ósme miejsce w drugiej lidze zachodniej.