Sparingowy weekend

• autor: redakcja, 2013-03-03 16:02

Sparingowe pojedynki innych drużyn wciąż trwają

Wciąż trwają sparingowe potyczki innych regionalnych zespołów, w których grają zawodnicy Unii Janikowo.

Wczoraj Cuiavia Inowrocław pokonała 7:1 Kujawiankę Izbica Kujawska. W wyjściowym składzie spotkanie rozpoczął Dawid Deresiewicz. Natomiast Przemysław Kędziora z powodów prywatnych nie był obecny na meczu.

Dzisiaj Kujawianka Strzelno rozgromiła juniorów młodszych KS Unia Janikowo 8:2. W barwach Kujawianki zagrał m.in. Martin Nowicki, który strzelił przedostatniego gola dla swojej drużyny. Z kolei poczynaniom młodych janikowian przyglądał się trener Artur Polehojko, który poprowadził ten zespół.

Również w niedzielę swój mecz rozegrała Noteć Łabiszyn w składzie z Maciejem Sirko i Łukaszem Chomikiem. Czwartoligowiec przegrał z Chemikiem Bydgoszcz 1:2.