Mikołaj Kruszka w Gople Kruszwica

• autor: redakcja, 2013-03-07 20:51

Mikołaj Kruszka zawodnikiem Gopła

Mikołaj Kruszka został nowym zawodnikiem czwartoligowego Gopła Kruszwica. Pomocnik ten do janikowskiego zespołu dołączył przed obecnym sezonem, a wcześniej grał w młodzieżowych drużynach naszego klubu.

Kruszka nie zdołał zadebiutować w zespole trenera Artura Polehojko w oficjalnym meczu. Z pewnością głównym tego powodem była kontuzja kostki, jaką zawodnik ten odniósł w początkowej fazie tego sezonu. W pierwszej drużynie Unii oznaczony był numerem „24”.

W czwartoligowej stawce Gopło po rundzie jesiennej zajmuje piąte miejsce w tabeli. Jednym z zawodników kruszwickiego klubu jest były bramkarz Unii – Tomasz Młynarek.

Mikołajowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w nowym klubie.