Niektórzy Unici wciąż niezwiązani z nowymi klubami

• autor: redakcja, 2013-03-09 19:15

Trwają rozmowy, testy i pozostałe formalności

Okres transferowy w niższych ligach rozgrywkowych wkracza w ostateczną fazę. Mimo, iż do pierwszego wiosennego meczu zaczęto odliczać już czas, niektórzy zawodnicy wciąż nie są pewni swojej przyszłości.

Praktycznie przez cały czas przygotowawczy do rundy rewanżowej z Cuiavią Inowrocław trenowało dwóch Unitów. Mowa tutaj o Dawidzie Deresiewiczu i Przemysławie Kędziorze. Jednak ze względu na kłopoty inowrocławskiego klubu wynikające z problemów głównego sponsora obaj nie zostaną zawodnikami „Zielonych”. Deresiewicz ostatnio pojawił się na sparingu Kujawianki Strzelno z Unią Gniewkowo (3:5) i zdobył bramkę z rzutu karnego. Jeśli jesteśmy już przy zespole ze Strzelna, to dzisiaj Kujawianka pokonała Noteć Gębice 4:3, a w jej ekipie zagrał też Martin Nowicki. Z kolei Kędziora od wtorku rozpocznie treningi w trzecioligowej Pogoni Mogilno.

Wciąż z zespołem Piasta Kołodziejewo trenuje i rozgrywa sparingi Krzysztof Wikarski. W jego przypadku do załatwienia pozostały już tylko formalności. Także Erwin Woźniak, który do klubu z B klasy był wypożyczony właśnie z Unii wrócił do pełnej sprawności i nadal grać będzie w Kołodziejewie.

Wszystko wskazuje na to, że Łukasz Dolatowski, Bartosz Dreszler, Krzysztof Borysiak, Damian Olejnik i Mateusz Biłoszewski pozostaną bez przynależności klubowej.