Martin Nowicki zawodnikiem Kujawianki

• autor: redakcja, 2013-03-15 15:21

Transfer Nowickiego sfinalizowany

Martin Nowicki został zawodnikiem Kujawianki Strzelno. Przez ostatni czas trwało finalizowanie transferu tego niespełna dziewiętnastoletniego napastnika do piątoligowego klubu.

Nowicki jest wychowankiem Unii, w której w przeszłości grał w drużynach młodzieżowych. Sezon 2011/2012 spędził będąc zawodnikiem Zootechnika Kołuda Wielka. Latem poprzedniego roku został włączony do czwartoligowej kadry naszego klubu. Zadebiutował w pucharowym spotkaniu z Dębem Barcin wchodząc na ostatnie cztery minuty. Z kolei w rozgrywkach ligowych zagrał minutę w pojedynku z Notecią Łabiszyn. Oznaczony był numerem „14”. Zawodnik ten podczas zimowego okresu przygotowawczego był także przymierzany do innych klubów, takich jak: Czarni Wierzchosławice, Noteć Inowrocław i Zootechnik Kołuda Wielka.

Martinowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy powodzenia w Kujawiance.

Trenerem czternastej drużyny piątej ligi jest były zawodnik Unii – Janusz Humaj. Ponadto tej zimy do Kujawianki dołączył Krzysztof Wiśniewski i niewykluczone, że identyczną drogę wybierze Dawid Deresiewicz.