Brak u篡tkownik闚

Krzysztof Wikarski w Pia軼ie Ko這dziejewo

• autor: redakcja, 2013-03-15 15:41

Ósmy by造 Unita w Ko這dziejewie

Piast Ko這dziejewo pozyska ósmego zawodnika, który ma za sob do鈍iadczenie zdobyte w pierwszej dru篡nie Unii Janikowo. Mowa tutaj o Krzysztofie Wikarskim, który rund wiosenn sp璠zi w najlepszym zespole B klasy.

Krzysztof Wikarski to wychowanek naszego klubu, w którym gra kiedy w zespo豉ch juniorskich oraz rezerwach. Od sezonu 2012/2013 ponownie reprezentowa barwy Unii powracaj帷 z Ró篡 Ró瘸nki. Sta si jednak ju zawodnikiem pierwszej dru篡ny bia這-niebieskich. Ten defensywny pomocnik mog帷y gra tak瞠 jako 鈔odkowy obro鎍a zagra 259 minut w dziewi璚iu czwartoligowych meczach. Ponadto na koncie ma dwa pucharowe spotkania (104 minuty), w których strzeli gola, zaliczy asyst i ujrza ó速 kartk. Gra z numerem „18”. Ponadto Wikarski jest trenerem trampkarzy w KS Unia Janikowo.

Krzysztofowi dzi瘯ujemy za reprezentowanie barw Unii i 篡czymy powodzenia.

Oprócz Wikarskiego w Pia軼ie Ko這dziejewo graj te: Przemys豉w Lichwa豉, Marcin υjewski, Maciej Górczy雟ki, Damian Bro鎍zyk, Piotr Bachanek, Erwin Wo幡iak i Piotr ζbuszy雟ki, czyli zawodnicy, którzy w przesz這軼i byli w kadrze bia這-niebieskich.