Sebastian Hulisz w kadrze U-18

• autor: redkacja, 2009-04-09 15:45
Kolejny zawodnik MLKS Unia Janikowo znalazł się w drużynie narodowej. Tym razem Sebastian Hulisz został powołany na konsultację kadry U-18 przez trenera Michała Globisza. Zgrupowanie to odbędzie się w dniach 5-9.05.2009 roku w Pęcławiu.

Hulisz jest pomocnikiem. Zawodnikiem Unii został przed obecnym sezonem. Wcześniej grał w Noteci Inowrocław, której jest wychowankiem. W II lidze rozegrał dziesięć meczów przebywając na boisku przez 566 minut. Na swoim koncie ma także trzy żółte kartki. Powołanie to, nie jest pierwszym powołaniem. Wszyscy pamiętamy, gdy zawodnik ten kilkakrotnie przebywał już na zgrupowaniach drużyny narodowej.

Sebastianowi gratulujemy powołania, a także życzymy sukcesów w drużynie narodowej oraz klubowej.