Kto wzmocni Unię?

• autor: redakcja, 2009-06-19 13:10
Przerwa letnia to czas transferów. Z Unii jak na razie odeszło dwóch zawodników. Nikt z kolei nie wzmocnił jeszcze biało-niebieskich. Dzisiaj w Janikowie przebywał gracz toruńskiej Elany - Aleksandar Atanacković. Wszystko wskazuje na to, że były zawodnik Unii zamierza wrócić do naszego zespołu. Ponad to podczas meczu barażowego Goplania Inowrocław - Czarni Żagań obecni byli włodarze janikowskiego klubu. Wszyscy wiedzą, że podopieczni Zbigniewa Kieżuna potrzebują napastnika. Możliwe więc, że podczas spotkania obserwowany był snajper gospodarzy - Łukasz Drwięga. Prawdopodobnie działacze Unii chcą zakontraktować pomocników Victorii Koronowo - Pawła Mądrzejewskiego i Marcina Skonieczkę. Z wypożyczenia z Notecianki Pakość ma wrócić obrońca - Krzysztof Wiśniewski. Mówi się też o ewentualnym powrocie Marcina Ciesielskiego.