dzisiaj: 2067, wczoraj: 13432

Marcin Siuda opuszcza Janikowo

• autor: redakcja, 2009-07-03 17:59
Przebył z Unią trzy treningi i postanowił opuścić Janikowo. Marcin Siuda nie zagra w nadchodzącym sezonie w naszej drużynie. Wszystko wskazuje na to, że ten napastnik nadal będzie występował w barwach Sokoła Pniewy. Piłkarz urodzony w 1991 roku po raz pierwszy na treningu prowadzonym przez Zbigniewa Kieżuna pojawił się w środę.

Do Mateusza Nowaczyka i Łukasza Ślifirczyka dołączy prawdopodobnie Dariusz Patyna i także nie zagra w sparingu z Turem. Obrońca ten na popołudniowym treningu tylko truchtał ze wspomnianą dwójką zawodników. Do Turka jako kibic pojedzie z kolei Michał Wróbel, ponieważ trener musi bliżej przyjrzeć się testowanym bramkarzom. Możliwe, że wkrótce zostanie sprawdzony kolejny piłkarz tej formacji. Będzie nim siedemnastoletni gracz Noteci Inowrocław.