Maciej Mysiak: "Wielkie dzięki!"

• autor: redakcja, 2009-07-05 20:01
W dniu wczorajszym Maciej Mysiak podpisał dwuletni kontrakt z Pogonią Szczecin.

Trzy lata spędzone w Unii będę wspominał na pewno bardzo miło. Były chwile smutne, jak na przykład porażka w meczu barażowym z Wartą i spadek do trzeciej ligi, ale także nie brakowało fajnych momentów, jak awans do nowej drugiej ligi, gdzie na wiosnę roznosiliśmy poklei wszystkich przeciwników łącznie z Flotą awansując z siódmego na drugie miejsce. Szkoda, że nie udało się awansować do pierwszej ligi, ale niestety zbrakło kilku punktów. Na pewno będę śledził każde spotkanie Unii w tym sezonie i trzymał za chłopaków kciuki. Życzę im jak najlepiej i żeby się spokojnie utrzymali w drugiej lidze zachodniej, bo taki za pewne będzie cel postawiony przez zarząd. Ja już od kilku dni koncentruje się na treningach w Szczecinie, bo chce już od pierwszej kolejki wywalczyć sobie miejsce w pierwszej jedenastce Portowców. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż jest naprawdę dużo dobrych zawodników, ale jestem akurat takim człowiekiem który się łatwo nie poddaje i nie zniechęca jednym niepowodzeniem. Na koniec chciałem podziękować wszystkim osobom które mi zawsze w Janikowie kibicowały i trzymały kciuki za moja dobrą grę. Pozdrawiam również tych "prawdziwych" kibiców, którzy byli z nami w trudnych momentach jak i w tych najprzyjemniejszych. Jeszcze raz Wielkie Dzięki! :) - powiedział specjalnie dla naszego serwisu popularny "Mysza."

My także po raz drugi dziękujemy Maciejowi za godne reprezentowanie barw Unii przez trzy ostatnie sezony. Powodzenia w Pogoni!