Jarentowski odszedł z Unii

• autor: redakcja, 2009-07-09 11:42
Tobiasz Jarentowski odszedł z Unii Janikowo. Obecnie trenuje z Jarotą Jarocin. Zawodnik ten nie porozumiał się z zarządem klubu w sprawie nowego kontraktu.

Napastnik ten przyszedł do Unii w przerwie sezonu 2008/2009. Przed przejściem do Janikowa był bez klubu, a wcześniej grał w Wierzycy Pelplin. Wyjechał z drużyną na zgrupowanie, gdzie w ostatnim dniu doznał poważnej kontuzji. Miał przeprowadzoną poważną operację. Zagrał tylko w jednym meczu. Przeciwko GKS Tychy wystąpił 20 minut i dostał żółtą kartkę. Grał z numerem '22'.

Tobiaszowi dziękujemy za reprezentowanie barw Unii i życzymy sukcesów w dalszej przygodzie z piłką.
------------------------
Przy okazji informujemy, że na dzisiejszym treningu pojawiło się dziewiętnastu piłkarzy. Ze starej kadry indywidualnie trenował Mateusz Nowaczyk, a zabrakło kontuzjowanego Jacka Łukomskiego i Waldemara Kaźmierczaka, który załatwia sprawy rodzinne. Z testowanych ostatnio zabrakło Adama Wiśniewskiego. Nie było także Piotra Ruszkula. Napastnik ten nie dogadał się w sprawie kontraktu z Unią i pojechał do domu. Na rozmowach, w klubie obecny był Jakub Poznański. Na testy do KSZO na pewno pojedzie Michał Wróbel. W Unii zostanie Piotr Nowosielski i Łukasz Ślifirczyk. Zawodnikami naszej drużyny nie zostaną z kolei Maciej Kudasiński i Konrad Węglarz. Byli oni przez jakiś czas na testach, jednak zrezygnowali.