Minimalnie wygrany sparing

• autor: redakcja, 2009-07-18 13:33
Ostatni letni sparing Unici ponownie wygrali w stosunku 2:1 (1:1). Mimo prowadzenia IV-ligowca ponownie udało się strzelić dwa gole i jedną bramką wygrać spotkanie. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Ślifirczyk w 35' i Adam Lisiecki w 83' z karnego.

UNIA JANIKOWO - UNIA SOLEC KUJAWSKI 2:1 (1:1)

0:1 - 30' Sebastian Mędlewski
1:1 - 35' Łukasz Ślifirczyk
2:1 - 83' Adam Lisiecki (karny)

UNIA JANIKOWO: Jarzombek (31' Zawadzki, 60' Kożanowski) - Brzykcy (46' Komsta), Ettinger (46' Polkowski), Poznański (46' Lisiecki), Michalak (46' Walczak) - Gul, Hulisz (46' Wawrzyniak) - Nowosielski (46' Magalski), Ślifirczyk (46' Kędziora), Jagielski - Ruszkul (46' Zaleski)

W Unii zagrało czterech nowych zawodników:
- Michał Zawadzki (bramkarz, ŁKS Łódź ME (wych.) -> Orzeł Parzęczew, 1989)
- Damian Magalski (pomocnik, Promień Opalenica, 1989)
- Dominik Polkowski (środkowy obrońca, Gwiazda Bydgoszcz)
- Damian Walczak (pomocnik, Gwiazda Bydgoszcz)

Kontrakty podpisali Piotr Ruszkul i Szymon Gul. Wkrótce powinni zrobić to Rafał Jarzombek i Krzysztof Michalak. Z kolei Przemysław Makowski nie pojawił się na sparingu i prawdopodobnie nie zostanie on naszym piłkarzem.

Zarówno Piotra jak i Szymona witamy w Janikowie i życzymy wielu sukcesów w barwach Unii oraz jej godnego reprezentowania.

W Unii sprawdzany ma jeszcze być Damian Wójcik z Pogonii Szczecin. Jest to 21 letni bramkarz. W naszym klubie nie zobaczymy Marcina Muszki. Ponadto do Unii chciał wrócić Tobiasz Jarentowski, jednak nie dogadał się z działaczami.
Przy okazji informujemy, że w naszych barwach nie zobaczymy Marcina Krzywickiego, ponieważ parafował on umowę z Flotą Świnoujście oraz Emila Anusiewicza, który związał się z Polonią Słubice.