dzisiaj: 1940, wczoraj: 12442

Unia zainteresowana Adamem Dylewskim

• autor: redakcja, 2009-08-06 17:40
W związku z tym, że Łukasz Ślifirczyk jest bliski odejścia z Unii, włodarze naszego klubu zamierzają znaleźć kogoś na jego miejsce. Zainteresowani są pozyskaniem 20-letniego Adama Dylewskiego. Jest on wychowankiem Wisły Płock. Mierzy 185 cm, waży 68 kg i występuje na pomocy. Mając 18 lat zaliczył jeden występ w Ekstraklasie w płockiej ekipie. Jeszcze przez kolejny sezon 2007/08 bronił barw Nafciarzy, a następnie przeszedł do Mazowsza Płock. Ostatni sezon spędził w dwóch klubach. Jesienią był to Pelikan Łowicz a wiosną Zdrój Ciechocinek.

Niepokojące wieści dotarły odnośnie Mateusza Nowaczyka. Nasz pomocnik powoli wracał do zdrowia po kontuzji, jednak jak się okazało odnowił mu się uraz pachwiny i jego powrót na boisko znacznie się oddala.