Sebastian Hulisz znów powołany

• autor: redakcja, 2009-08-19 12:44
Sebastian Hulisz znów został powołany przez trenera Andrzeja Zamilskiego do Kadry U-19. Konsultacja szkoleniowa oraz dwumecz z Norwegią odbędą się w dniach 1-3 września 2009 roku. Pierwsze spotkanie jest zaplanowane na pierwszy dzień zgrupowania w Koszalinie, a drugi mecz zostanie rozegrany w ostatni dzień konsultacji w Szczecinku.

Sebastianowi gratulujemy powołania i życzymy sukcesów w drużynie narodowej.

Kadra U-19 na konsultację szkoleniową i dwumecz z Norwegią:
Filip Kurto, Michał Czekaj (obaj Wisła Kraków), Jakub Słowik (Sparta Oborniki), Mateusz Podstolak (Stal Mielec), Mateusz Bartków, Paweł Oleksy, Adrian Błąd, Ariel Famulski (wszyscy Zagłębie Lubin), Mariusz Gogol, Michał Steć, Michał Fidziukiewicz (wszyscy Jagiellonia Białystok), Kamil Wenger (UKS SMS Łódź), Jakub Czerwiński (Okocimski KS Brzesko), Mikołaj Zwoliński (Widzew Łódź), Krzysztof Kasak (VfL Borussia Mönchengladbach 1900), Michał Kucharczyk (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Krzysztof Wolkiewicz (Lech Poznań), Sebastian Hulisz (Unia Janikowo), Michał Jonczyk (Sandecja Nowy Sącz), Damian Ałdaś (Górnik Polkowice), Patryk Podrygała (Hertha BSC Berlin), Rafał Duchnowski (Lechia Zielona Góra).