Mądrzejewski już trenuje

• autor: redakcja, 2009-08-19 13:12
Paweł Mądrzejewski uczestniczył dziś w treningu Unii. Zawodnik ten wkrótce powinien zostać piłkarzem naszego klubu.

Mądrzejewski urodził się 9 maja 1985 roku. Mierzy 181 cm i waży 82 kg. Jest środkowym pomocnikiem. Przez sześć i pół roku grał w Goplani Inowrocław. Później przez dwa i pół sezonu bronił barw Victorii Koronowo. Przed obecnym sezonem związał się z Lechem Rypin. Warto dodać, że Mądrzejewski do Unii przymierzany był już kilka razy. Najbliżej gry w biało-niebieskich był latem 2005 roku, kiedy to trenował w Janikowie pod okiem Czesława Jakołcewicza.

Oprócz Mądrzejewskiego piłkarzem Unii ma zostać też Sebastian Mędlewski. Do Janikowa nie przyjdzie jednak Paweł Kołc.

Jeżeli chodzi o kontuzjowanych piłkarzy, to dziś do trenującego indywidualnie Sebastiana Hulisza dołączył Piotr Nowosielski.