Łojewski na treningu Unii

• autor: redakcja, 2009-08-25 13:56
Marcin Łojewski pojawił się dzisiaj na treningu drugoligowej Unii Janikowo. Ten osiemnastolatek dobrze wypadł na gierce przeciwko juniorom starszym, w których grał i został zaproszony na trening pierwszego zespołu. Łojewski występuje jako prawy obrońca.

W zajęciach nie brali udziału podstawowi zawodnicy: Jakub Poznański (sprawy osobiste) oraz Piotr Nowosielski (obserwował trening z wysokości trybun). Indywidualnie trenowali natomiast: Marcin Bodnar, Marcin Dettlaff, Mateusz Nowaczyk, Jacek Łukomski i Daniel Kędziora. Z  kolei Adam Lisiecki, Marcin Zaleski i Łojewski mieli lżejszy trening, gdyż jutro rozegrają mecz w juniorach przeciwko Cuiavii Inowrocław. Dzisiaj zawodnicy spotkają się też na popołudniowym treningu o szesnastej.
_______________

Na popołudniowym treningu był już Poznański, ale nadal na trybunach siedział Nowosielski. Indywidualnie trenował też Hulisz, którego występ z Zawiszą stoi pod znakiem zapytania.