Urodziny Marcina Krzywickiego

• autor: redakcja, 2009-11-29 15:23
Dzisiaj swoje 23. urodziny obchodzi Marcin Krzywicki. Napastnik grający w Unii urodził się 29 listopada 1986 roku w Bydgoszczy. Mierzy 200 cm oraz waży 87 kg. Karierę piłkarską rozpoczynał w Zawiszy Bydgoszcz. Później grał w Pomorzaninie Serock i Victorii Koronowo. Rundę jesienną sezonu 2008/2009 spędził na boiskach Ekstraklasy, gdzie rozegrał osiem meczów w barwach Cracovii Kraków. Kolejnie został wypożyczony i powrócił do Zawiszy. Przed obecnym sezonem na zasadzie wypożyczenia z „Pasów” trafił do Janikowa. W Unii rozegrał dwanaście spotkań (959 minut). Jest jednym z najlepszych strzelców drużyny, bo ma pięć bramek na koncie. Zaliczył też trzy żółte kartki.

Marcinowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w piłce nożnej, a także utrzymanie się z drużyną Unii w drugiej lidze zachodniej.