Sebastian Hulisz już w Janikowie

• autor: redakcja, 2010-01-06 23:03
Dzisiaj z zespołem Unii trenował już Sebastian Hulisz, który przez ostatnie dni przebywał na zgrupowaniu Kadry U-19 w Gdańsku. Zdolny pomocnik naszej drużyny pierwszy raz miał okazję pokazać się nowemu trenerowi – Tomaszowi Mazurkiewiczowi.

- Zgrupowanie opierało się głównie na badaniach wydolności zawodników uczestniczących w nim. Dzisiaj zameldowałem się już na treningu w Janikowie. Zaczynamy przygotowania do rundy wiosennej i naszym celem będzie utrzymanie Unii w drugiej lidze – powiedział specjalnie dla naszego serwisu reprezentant Polski do lat dziewiętnastu.

W treningu Unii uczestniczyło tylko dwunastu piłkarzy, gdyż wielu pozostałych zawodników przebywało na zajęciach szkolnych. Jutro gracze dostaną wolne, a na zajęcia stawią się dopiero w piątek o godzinie szesnastej. W sobotę o godzinie dwunastej odbędzie się gierka wewnętrzna na sztucznej nawierzchni w Bydgoszczy. Być może pojawią się na niej testowani piłkarze.