Adam Lisiecki z powołaniem

• autor: redakcja, 2010-01-07 16:57
Adam Lisiecki otrzymał powołanie do Kadry U-18, której trenerem jest Michał Globisz. Zgrupowanie reprezentacji Polski rozpocznie się 25 stycznia 2010 roku w Gdańsku i potrwa dwa dni. Zawodnik Unii już nie po raz pierwszy zauważony został przez sztab szkoleniowy biało-czerwonych.

Adamowi gratulujemy powołania i życzymy dalszych sukcesów.

Aby przeczytać całą Kadrę U-18 na zgrupowanie w Gdańsku kliknij na 'więcej'.
Kadra Polski U-18 powołana na dwudniowe zgrupowanie w Gdańsku przez Michała Globisza:

Bartosz Maruszewski (Pogoń Świebodzin), Adam Prusaczyk (Lechia Gdańsk), Kamil Krawczyk (Lech Poznań), Maciej Kiełb (Cracovia), Daniel Witek (Cracovia), Adrian Świerk (Raków Częstochowa), Łukasz Brondel (Raków Częstochowa), Aleksander Kozioł (MSP Szamotuły), Adam Lisiecki (Unia Janikowo), Kamil Patelczyk (Arka Gdynia), Krystian Sochaj (Arka Gdynia), Michał Strzałkowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Artur Malecki (Lechia Gdańsk), Grzegorz Krzak (Izolator Boguchwała), Bartłomiej Kędzierski (GKS Katowice), Damian Rysiewski (Chemik Bydgoszcz), Dawid Retlewski (Chemik Bydgoszcz), Jakub Szumski (Legia Warszawa), Sebastian Śpiewak (SC Concordia Hamburg, Niemcy), Mateusz Rabiej (Górnik Zabrze), Rafał Reska (Warmia Olsztyn), Piotr Gilar (Stal Stalowa Wola), Marcin Strojek (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Matusiak (Zagłębie Lubin), Daniel Pruchnik (Polonia Warszawa), Bartosz Flis (Ruch Chorzów).