Michał Zarembski bliski Unii Janikowo

• autor: redakcja, 2010-01-07 19:47
Jutro z zespołem Unii trenować będzie dotychczasowy zawodnik Olimpii Grudziądz – Michał Zarembski. Być może piłkarz ten wiosną grać będzie w naszym Klubie.

Zarembski urodził się 25 stycznia 1979 roku w Janikowie. Ma 178 cm wzrostu i waży 73 kg. Gra na pozycji bocznego pomocnika lub napastnika. Jest on wychowankiem Noteci Inowrocław. Później występował w Polonii Bydgoszcz, Chemiku i Mieszku Gniezno, a także Unii Solec Kujawski. Przez ostatnie sezony był zawodnikiem Olimpii Grudziądz, z którą wywalczył awans do drugiej ligi zachodniej. W rundzie jesiennej na boisku pojawił się siedem razy. Zimą 2007 roku, kiedy Unia grała na zapleczu Ekstraklasy obecny był na testach w Janikowie, jednak mimo strzelenia bramki w gierce wewnętrznej nie zyskał uznania w oczach ówczesnego trenera Macieja Bartoszka. Także rok temu pojawiły się spekulacje na temat gry Michała w Janikowie, jednak po raz kolejny do konkretów nie doszło. Być może tym razem Zarembski zostanie zawodnikiem Unii. Warto dodać, że jest on bratem Dariusza Zarembskiego – drugiego trenera w naszym Klubie.