Jutro gra wewnętrzna

• autor: redakcja, 2010-01-15 19:01
Dzisiaj pod okiem trenera Tomasza Mazurkiewicza trenowało szesnastu piłkarzy. Najpierw zawodnicy biegali, a później udali się na siłownię. Większa liczba graczy spodziewana jest jutro, kiedy to odbędzie się gra wewnętrzna na boisku przy Gimnazjum w Janikowie. Początek tego test-meczu o godzinie jedenastej.

Ze „starych” Unitów, którzy rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej na dzisiejszym treningu nie było Sebastiana Hulisza i Filipa Jagielskiego. Obu zatrzymały obowiązki szkolne.

Z kolei z testowanych piłkarzy pojawił się tylko bramkarz Tomasz Młynarek oraz wychowankowie: Dawid Deresiewicz, Mariusz Gabrych i Marcin Zaleski.

Przy okazji informujemy, że w jednej z rozmów trenera Olimpii Grudziądz z Gazetą Pomorską można przeczytać, że Piotr Nowosielski prowadzi rozmowy z tym klubem.