dzisiaj: 7798, wczoraj: 11232
ogółem: 51 973 349

Porażka z Notecianką...

• autor: redakcja, 2010-01-23 14:03
W pierwszym tegorocznym meczu piłkarze Unii Janikowo w ramach sparingu przegrali z niżej notowaną Notecianką Pakość 2:1. Jedyną bramkę dla naszych zawodników strzelił Marcin Krzywicki na 1:1. Wynik mógłby być inny, ale w drugiej połowie rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Ettinger. Jego strzał obronił bramkarz.

UNIA JANIKOWO - NOTECIANKA PAKOŚĆ 1:2 (0:1)

0:1 - Michał Nadolski
1:1 - Marcin Krzywicki
1:2 - Jarzyński

Unia Janikowo:
Hołubiec - Nowaczyk, Ettinger, Poznański - Brzykcy - Moszczyński, Brzeziński, Mądrzejewski, Jagielski - Nowosielski, Krzywicki.

Ponadto zagrali: Polehojko, Wawrzyniak, Komsta, Hulisz, Deresiewicz, Lisiecki, Zaleski.

Notecianka Pakość:
Ciesielski (46' Krajewski) - Gutowski, Delekta (46' Bednarek), Schumacher, Wiśniewski (46' zawodnik testowany) - testowany zawodnik, Nadolski (60' Heppner), Jarzyński, G. Woźniak - Nowicki (60' Szabelski), Babiarz (60' E. Woźniak).

Nasza drużyna obie bramka straciła ze stałych fragmentów gry. Najpierw Michał Nadolski otrzymał piłkę od Arkadiusza Nowickiego i strzałem z trzydziestu metrów uzyskał prowadzenie dla Notecianki. Później uderzeniem z rzutu karnego wyrównał Marcin Krzywicki. Wynik meczu ustalił Jarzyński strzałem z lewego narożnika pola karnego w samo okienko. W drugiej połowie jedenastkę Pawła Ettingera obronił Paweł Krajewski.

Zespół Unii meczem tym zakończył tygodniowe bardzo ciężkie trenowanie zwane obozem dochodzeniowym. Na całkiem innym stopniu przygotowań jest drużyna Notecianki, która niedawno rozpoczęła treningi. Miejmy nadzieję, że porażka z trzecioligowcem nie podziała negatywnie na naszych piłkarzy, a efekty tego będą widoczne niebawem.

W zespole Unii nie zagrali kontuzjowani: Michał Zawadzki i Marcin Dettlaff oraz testowany Mariusz Gabrych.