Trening: Młynarek znów trenuje

• autor: redakcja, 2010-02-08 22:14
Dzisiaj piłkarze Tomasza Mazurkiewicza trenowali na siłowni oraz na sali gimnastycznej. Sztab szkoleniowy maił do dyspozycji dziewiętnastu zawodników.

Z piłkarzy, którzy byli w kadrze w poprzedniej rundzie zabrakło kontuzjowanego Marcina Dettlaffa i kadrowicza Sebastiana Hulisza. Znów z pierwszą drużyną nie trenują: Marcin Łojewski i Daniel Kędziora.

Do treningów z Unią wrócił bramkarz Tomasz Młynarek. Zabrakło natomiast dwóch zawodników, którzy wzięli udział w sparingu: Radosława Hołubca i Dominika Jelonka. Z testowanych piłkarzy wciąż trenuje Grzegorz Brzeziński, który może okazać się sporym wzmocnieniem. Ponadto cały czas sprawdzani są wychowankowie klubu: Maciej Buzała, Mateusz Biernacki, Łukasz Chomik, Mateusz Nowak, Tomasz Polehojko, Maciej Sirko i Marcin Zaleski.