Urodziny Dariusza Zarembskiego

• autor: redakcja, 2010-02-10 21:58
Dzisiaj swoje 32. urodziny obchodzi Dariusz Zarembski – drugi trener Unii Janikowo. Urodził się on 10 lutego 1978 roku w Inowrocławiu. Jako piłkarz grał w Noteci Inowrocław. Po zakończeniu przygody z piłką zajął się szkoleniem młodzieży w klubie, którego jest wychowankiem. Od tego sezonu pracuje jako asystent trenera naszego drugoligowca. Oprócz tego był szkoleniowcem janikowskich orlików, a teraz jest też trenerem juniorów młodszych i starszych. Posiada licencje na ligi europejskie oraz ma skończony kurs UEFA „B”. W tym roku jego zamiarem jest ukończyć kurs UEFA „A”.

Trenerowi Dariuszowi z okazji urodziny życzymy wszystkiego najlepszego, a także wielu sukcesów zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.