MLKS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 52 gości

dzisiaj: 10349, wczoraj: 12662
ogółem: 40 578 144

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Ślifirczyk trenuje z Unią

  • autor: redakcja, 2010-02-12 18:25
Jutro o godzinie 17:00 w Toruniu odbędzie się spotkanie towarzyskie pomiędzy Unią Janikowo a Wdą Świecie. Wszystko wskazuje na to, że w meczu tym w biało-niebieskich barwach zagra Łukasz Ślifirczyk, który dzisiaj trenował w Janikowie.

KS Wda Świecie powstał w 1957 roku. Barwami tego klubu są kolory niebiesko-biało-czerwone. Wda jest obecnie beniaminkiem trzeciej ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Zajmuje w niej piąte miejsce z 28. punktami na koncie. Trenerem świeckiego zespołu jest Piotr Tworek, który był wymieniany wśród kandydatów do objęcia posady szkoleniowca Unii. Najskuteczniejszym strzelcem Wdy w rozgrywkach ligowych jest Mariusz Barlik (sześć goli). Barwy drużyny ze Świecia reprezentuje m.in. Robert Tomaszewski, który kiedyś miał przyjść do Unii. Wda była zainteresowana ostatnio naszym nowym nabytkiem - Grzegorzem Brzezińskim

Dzisiaj Unia trenowała na siłowni oraz na sali gimnastycznej. W zajęciach udział wzięło dziewiętnastu piłkarzy oraz ponadto indywidualnie trenował Marcin Dettlaff. Treningi z Unią rozpoczął Łukasz Ślifirczyk. Testowani nadal są janikowscy wychowankowie: Maciej Buzała, Łukasz Chomik, Mariusz Gabrych, Dominik Jelonek, Maciej Sirko i Marcin Zaleski.


 

Reklama

Wyszukiwarka