Sparing z Włocłavią Włocławek

• autor: redakcja, 2010-02-23 20:18
Jutro naszych piłkarzy czeka kolejny sparing. Tym razem z Włocłavią Włocławek. Mecz zostanie rozegrany we Włocławku na sztucznej nawierzchni. Początek o godzinie 17:30.

WKP Włocłavia Włocławek powstał w 1946 roku. Ma barwy niebiesko-biało-czerwone. Trenerem trzecioligowych piłkarzy jest Wojciech Rojewski. Jego drużyna zajmuje 6. miejsce w tabeli z dorobkiem 26. punktów. Najlepszym strzelcem Włocłavii jest Damian Kwiatkowski, który ma w lidze dziewięć bramek. We Włocławku grają byli piłkarze Unii - Radosław Budnicki i Billy Abbott, a także testowany kiedyś w Janikowie Łukasz Drwięga.

W spotkaniu z Włocłavią nie zagrają: Paweł Ettinger, który wznowił treningi po kontuzji, a także Paweł Mądrzejewski, który narzeka na lekki uraz i dzisiaj nie trenował. Indywidualnie ćwiczył natomiast Tomasz Polehojko. Na dzisiejszych zajęciach zabrakło testowanego Jakuba Redmanna

Poprzednie mecze Unii z Włocłavią:
+ 26.11.2006, Włocłavia - Unia 0:2 (Mysiak, T. Ciesielski) - Puchar Polski
+ 21.02.2007, Włocłavia - Unia 0:3 (Bekas, Nowosielski, Tyc) - sparing