Urodziny Adama Lisieckiego

• autor: redakcja, 2010-02-25 10:42
Adam Lisiecki obchodzi dzisiaj swoje 18. urodziny. Zawodnik ten urodził się 25 lutego 1992 roku w Mogilnie. Jest wzrostu 180 centymetrów i waży 72 kilogramy. Optymalną dla niego pozycją jest gra w środku pola, jednak w ostatnich sparingach zostaje sprawdzany jako boczny obrońca. W poprzednim sezonie kilkakrotnie grał też jako napastnik. Lisiecki jest wychowankiem Unii. Sezon 2007/2008 spędził w juniorach Zawiszy Bydgoszcz. Gdy wrócił do naszego klubu od razu stał się zawodnikiem pierwszej drużyny. Za sobą ma także powołania do reprezentacji Polski U-18. Łącznie w drugiej lidze zagrał w szesnastu spotkaniach. Natomiast jeśli chodzi tylko o obecny sezon, to na placu gry pojawił się w dziewięciu meczach przebywając na boisku przez sto minut. Piłkarz ten występuje z numerem „11”.

Z okazji urodzin, Adamowi składamy najserdeczniejsze życzenia – wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w piłkarskiej karierze.