Remis z Olimpią

• autor: redakcja, 2010-02-27 13:01
W rozgrywanym dzisiaj sparingu w Grudziądzu nasza Unia zremisowała z tamtejszą Olimpią 3:3. Bramki dla biało-niebieskich strzelili: Marcin Krzywicki, Piotr Nowosielski i Dominik Jelonek, natomiast dla Olimpii: Paschal Obinna Ekwueme, Przemysław Sulej i Piotr Ruszkul.

OLIMPIA GRUDZIĄDZ - UNIA JANIKOWO 3:3 (1:0)

1:0 - 32' Paschal Obinna Ekwueme
1:1 - 56' Marcin Krzywicki
2:1 - 61' Piotr Ruszkul
3:1 - 73' Przemysław Sulej
3:2 - 82' Piotr Nowosielski
3:3 - 83' Dominik Jelonek

Olimpia Grudziądz: Struski - Koczur, Kościukiewicz, Brede, Simson - Jakóbiak, Adamczyk - Rogóż, Ekwueme, Domżalski - Dah.

Ponadto zagrali: Kowalski, Skowroński, Pawlak, Kryszak, Sulej, Ruszkul.

Unia Janikowo: Hołubiec - Lisiecki, Brzykcy, Poznański, Cuper - Nowosielski, Brzeziński, Dettlaff, Jagielski - Ślifirczyk, Krzywicki.

Ponadto zagrali: Sirko, Komsta, Hulisz, Zaleski, Gabrych, Jelonek.

Unia zaprezentowała się bardzo dobrze na tle ligowego rywala z górnej części tabeli. W grze naszych zawodników widać było wolę walki i chęci do odrabiania niekorzystnego wyniku. W pierwszej połowie więcej akcji stworzyła Olimpia, z kolei w drugiej odsłonie, to Unia częściej utrzymywała się przy piłce.

Mamy też inną dobrze rokującą wiadomość. Kontuzjowany Paweł Mądrzejewski czuje się coraz lepiej. Wszyscy mamy nadzieję, że pomocnik ten będzie gotowy do wali o utrzymanie już od pierwszego wiosennego meczu.

Wracając do meczu z Olimpią, oprócz Mądrzejewskiego trener nie mógł skorzystać z Pawła Ettingera i Tomasza Wawrzyniaka, a także Macieja Buzały, Tomasza Polehojko.