Podziękowania…

• autor: redakcja, 2013-05-03 13:51

Dziękujemy za pracę w MLKS Unia Janikowo

Za poświęcenie i zaangażowanie dziękowaliśmy już trenerowi, a także piłkarzom grającym jesienią w MLKS Unia Janikowo. Teraz przyszła kolej na następne osoby, które od lat związane były z janikowskim klubem.

Od sezonu 2004/2005 kierownikiem drużyny był Wiesław Słowiński, który stanowisko objął po nieżyjącym już Stefanie Słowińskim.

Dwa sezony później masażystą naszej drużyny został Tomasz Dombek. Popularny „Maser” był duszą biało-niebieskiego teamu przez prawie siedem lat.

Znacznie dłużej w klubie pracował gospodarz stadionu – pan Bolesław Ciesielski, któremu przez prawie czterdzieści lat bardzo pomagała żona – pani Czesława Ciesielska.

W imieniu kibiców dziękujemy!

Korzystając z okazji, informujemy, że strona ta będzie nadal funkcjonować, jednak nie w tak ekspresowym tempie, jak miało to miejsce, kiedy nasz ukochany klub czynnie działał w rozgrywkach piłkarskich.