Piłkarze zaprezentowani!

• autor: redakcja, 2010-03-10 22:07
Kadra MLKS „Unia” Janikowo została dzisiaj oficjalnie zaprezentowana wszystkim kibicom, sponsorom, a także mediom. Sala widowiskowa w Domu Kultury w Janikowie została zapełniona praktycznie w całości.

Uroczystość rozpoczęła się kilka minut po godzinie osiemnastej. Przybyli kibice brali udział w losowaniu. Szczęśliwi zwycięscy otrzymali: karnety, znaczki herbu Klubowego, a także proporczyki. Gdy sala była już wypełniona głos zabrał prezes MLKS „Unia” Janikowo – pan Artur Banaszak. Chwilę po tym, wiceprezes do spraw młodzieżowych – pani Agata Gilas-Pyzik przedstawiła drużyny młodzieżowe. Kolejnie odbyło się uroczyste pożegnanie trenera Zbigniewa Bakalarskiego, który wraz z nowym rokiem zakończył pracę w Unii, która trwała od początku istnienia Klubu.

Od tego momentu zaczął się kulminacyjny punkt dnia dzisiejszego. Piłkarze wraz ze sztabem szkoleniowym zostali wprowadzeni na scenę przez młodych janikowskich graczy. Towarzyszył im hymn Unii oraz brawa wiernych kibiców.

Piłkarze zostanie przedstawieni w kolejności pozycji, na jakich grają na boisku. Podczas prezentacji każdego z nich słychać było ogromne oklaski z widowni. Niestety nieobecnych było dwóch zawodników: Sebastian Hulisz i Dominik Jelonek.

Kolejnie przedstawiony został sztab szkoleniowo-medyczny. Wielkim aplauzem przywitano także nowego trenera biało-niebieskich – Tomasza Mazurkiewicza. Brawa ze strony kibiców zakończyły też przemowę naszego szkoleniowca.

Po zakończeniu prezentacji kibice mogli obejrzeć kronikę MLKS „Unia” Janikowo.

Zdjęcia z dzisiejszej prezentacji pojawią się na naszej stronie w ciągu najbliższych dni.

Przy okazji informujemy, że w nadchodzącej rundzie podstawowymi strojami naszej drużyny będzie niebieska koszulka z napisem Miasto Janikowo z białymi i złotymi wypustkami. Spodenki będą koloru białego, a getry także niebieskiego. Strojem wyjazdowym będzie kostium w kolorze złoto-czarnym. Natomiast bramkarze grać będą w koszulkach czerwonych i zielonych. Sprzęt ten jest z firmy Wijmar Sport.
W sprzęcie tej firmy Unia grała do sezonu 2004/2005. Przez ostatnie półtora roku biało-niebiescy występowali w strojach Regio, a jeszcze wcześniej w Errea.