ogółem: 52 218 754

Dzisiejsze mecze juniorów

• autor: redakcja, 2010-04-02 21:42

Dzisiaj swoje ligowe mecze rozegrały dwie drużyny MLKS Unia Janikowo.

Juniorzy starsi przegrali z Cuiavią w Inowrocławiu 1:5 (1:2). Jedyną bramkę dla Unii strzelił Mariusz Gabrych. Był to gol wyrównujący stan gry. Warto odnotować, że biało-niebiescy już od 24 minuty grali w dziesiątkę po czerwonej kartce Huberta Pochylskiego za zatrzymanie w polu karnym ręką piłki zmierzającej do bramki.

Natomiast juniorzy młodsi wysoko wygrali w Aleksandrowie Kujawskim 7:0 (4:0). Dla Unii trzy bramki strzelił Przemysław Kędziora, po jednej – Dariusz Swojnóg, Mariusz Gabrych, Radosław Kosicki oraz jedna bramka samobójcza.

Gabrych w starszej drużynie zagrał jedną połowę, więc mógł wystąpić także w kolejnym meczu.

Obie drużyny grają w lidze wojewódzkiej. Juniorzy starsi zajmują ostatnie miejsce w grupie spadkowej, a młodsi są na pierwszym miejscu także w słabszej grupie.