Urodziny Pawła Mądrzejewskiego

• autor: redakcja, 2010-05-09 00:41

W dniu dzisiejszym swoje 25. urodziny obchodzi Paweł Mądrzejewski. Popularny "Pawlak" urodził się 9 maja 1985 roku w Toruniu. Ma 181 centymetrów wzrostu i waży 82 kilogramy. Jest środkowym pomocnikiem. Przez wiele lat był zawodnikiem Goplani Inowrocław. Później po testach w naszym klubie nie podpisał ostatecznie kontraktu z Unią, a kolejne dwa i pół roku spędził grając w Victorii Koronowo. Obecny sezon rozpoczął w barwach Lecha Rypin, jednak zagrał w nich tylko kilka spotkań, gdyż przeszedł do Unii Janikowo. W biało-niebieskich rozegrał 22. ligowe mecze (1910 minut). Oprócz tego zdobył jedną bramkę, a także zaliczył dziewięć asyst. Mądrzejewski ujrzał też sześć żółtych kartek. W pierwszej rundzie występował z numerem '10', a od wiosny gra już ze swoim ulubionym numerem - '14'. Warto też dodać, że Paweł jest wicekapitanem Unii.

Z okazji urodzin Pawłowi życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu wspaniałych sukcesów w piłkarskiej karierze, w tym utrzymania się w drugiej lidze z zespołem Unii.