dzisiaj: 2510, wczoraj: 12002

Z drużyn młodzieżowych żadna nie wygrała

• autor: redakcja, 2010-05-09 21:30

Dzisiejsza niedziela nie była szczęśliwa dla młodzieżowych drużyn MLKS Unia Janikowo. Swoje mecze przegrały kolejnie zespoły juniorów starszych i młodszych, a także trampkarze. Remis odnotowali młodzicy. W obecny weekend pauzowali orlicy.

JUNIORZY STARSI
GOPŁO KRUSZWICA – UNIA 6:0 (3:0)
Nasi zawodnicy bramki tracili w następujących minutach: 26, 29, 38, 62, 79, 84.

Z pewnością o tej porażce zadecydowały trzy indywidualne błędy z pierwszej połowy. Sytuacja juniorów starszych powoli robi się dramatyczna. Niestety w dzisiejszym meczu drużynie nie pomogły nawet posiłki z pierwszej Unii. W Kruszwicy cały mecz zagrał Marcin Zaleski i Mariusz Gabrych. W drugiej połowie na boisku przebywali: Maciej Sirko, a także bohater wczorajszego spotkania we Wrocławiu – Filip Jagielski.

JUNIORZY MŁODSI
AZS BYDGOSZCZ – UNIA 4:1

Tej porażki nikt się nie spodziewał, gdyż juniorzy młodsi zajmują pierwsze miejsce w grupie spadkowej, jednak kłopoty kadrowe (kilku zawodników miało sprawy rodzinne) spowodowały, że drużyna pojechała na mecz w jedenastoosobowym składzie. Bramkę na 1:1 zdobył Krystian Kosicki.

TRAMPKARZE
CHEMIK BYDGOSZCZ – UNIA 8:1 (3:1)

Po ostatnim zwycięstwie przyszła kolej na blamaż. Honorową bramkę dla naszych strzelił Bartosz Jędrzejczyk na 3:1.

MŁODZICY
CHEMIK BYDGOSZCZ – UNIA 1:1 (1:1)

Remis  z niżej notowanym Chemikiem pewnie nikogo nie zadawala. Tym bardziej, że po bramce Michała Boreckiego drużyna prowadzona przez trenera Jacka Michniewskiego wygrywała 1:0.