dzisiaj: 4727, wczoraj: 11683
ogółem: 52 197 511

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: redakcja, 2010-05-16 13:23

Poniżej przedstawiamy wyniki meczów drużyn młodzieżowych, które odbyły się w weekend 15-16 maja 2010 roku:

ORLICY – 15.05.2010
Pogoń Mogilno – Unia Janikowo 2:5 (2:2)

Bramki dla Unii:
- Sebastian Pluciński 3
- Patryk Perliński 1
- Wiktor Krzysztofiak 1

Orlicy Unii prowadzenie przez trenera Romana Pietralę nadal są niepokonani. Nasi najmłodsi piłkarze pewnie zmierzają po mistrzowski tytuł w swojej kategorii.

MŁODZICY – 15.05.2010
Unia Janikowo – Sparta Brodnica 4:0 (3:0)

- Paweł Radaszewski 2
- Adam Przybylski 1
- Dawid Pieszak 1

Tej wiosny młodzicy słabe wyniki przeplatają dobrymi. Tym razem po pięknej grze pokonali Spartę Brodnica. Na uwagę zasługuje fakt, że rzutu karnego nie wykorzystał Paweł Krupiński przy stanie bezbramkowym.

TRAMPKARZE – 15.05.2010
Unia Janikowo – Sparta Brodnica 0:1 (0:0)

Wyższość rywali musieli uznać piłkarze Jacka Łukomskiego. Porażka boli tym bardziej, że mecz był wyrównany i naszej drużynie należał się przynajmniej punkt.

JUNIORZY STARSI – 16.05.2010
Unia Janikowo – Cuiavia Inowrocław 4:1 (1:1)

1:0 – 9’ Krystian Kosicki
1:1 – 32’ Cuiavia
2:1 – 67’ Daniel Kędziora
3:1 – 69’ Przemysław Kędziora
4:1 – 88’ Przemysław Kędziora

Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi wzmocnieni piłkarzami z pierwszej drużyny, a także z grupy juniorów młodszych. Warto dodać, że piłkarze Cuiavii od 49. minuty grali w dziesiątkę, gdyż otrzymali czerwoną kartkę za rękę w polu karnym. Jedenastkę przestrzelił Marcin Łojewski. Ostatecznie obie drużyny kończyły mecz w dziesiątkę.

Z pierwszej drużyny pierwszą połowę zagrali: Sebastian Hulisz i Mariusz Gabrych. Natomiast cały mecz na boisku przebywali Maciej Sirko i Marcin Zaleski.

Juniorzy młodsi otrzymali trzy punkty walkowerem, gdyż z rozgrywek wycofała się drużyna z Aleksandrowa Kujawskiego.