Mecz z Rakowem Częstochowa

• autor: redakcja, 2010-05-18 22:12

Jutro o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Głównej 40 w Janikowie odbędzie się kolejny mecz II ligi zachodniej. Naszym rywalem będzie Raków Częstochowa. Będzie to zaległe spotkanie 26. kolejki. Wszyscy mają nadzieję, że biało-niebiescy po raz kolejny pokażą charakter i zaangażowanie inkasując bardzo potrzebne trzy punkty. Przypomnimy, że jesienią Unia przegrała 1:2.

Aby przeczytać całość kliknij na „więcej”…

KS Raków Częstochowa obecnie jest na 10. miejscu w tabeli. Zgromadził 39 punktów, gdyż wygrał dziesięć meczów, tyle samo przegrał i dziewięć zremisował. Zdobył 31, a stracił 24 bramki. W tym sezonie Raków prowadzony był aż przez trzech trenerów. Po Leszku Ojrzyńskim i Robercie Olbińskim obecnie częstochowską drużynę prowadzi Jerzy Brzęczek. W ostatniej kolejce Raków zremisował w Grudziądzu z Olimpią 1:1. Najlepszym strzelcem naszego najbliższego przeciwnika jest Artur Lenartowski, który ma pięć goli. Jutro w zespole Rakowie nie zagra Łukasz Brondel i Dawid Nabiałek. Obaj leczą kontuzje.

Trener Tomasz Mazurkiewicz po raz pierwszy od kilku kolejek będzie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy. Po ostatnim remisie z Turem Turek 1:1 każdy kibic marzy o trzech punktach w jutrzejszym meczu.

Warto dodać, że z powodu sporych opadów deszczu zostały odwołane mecze Tura Turek z GKS-em Tychy i Ruchu Radzionków z Elaną Toruń.

POLECAMY!!!
Osoby, które z różnych przyczyn nie będą mogły zobaczyć spotkania na żywo, zapraszamy na relacje live  z jutrzejszego meczu, które przeprowadzą częstochowskie serwisy:
- rakow.com.pl
- Częstochowski Portal Sportowy
- astar.czest.pl

Poprzednie mecze z Rakowem:
02.08.2008, Unia – Raków 2:1 (Tarnowski, Warczachowski – Lenartowski)
15.11.2008, Raków – Unia 2:1 (W. Kaźmierczak [s], Korytkowski – Mateusz Nowaczyk)
12.09.2009, Raków – Unia 2:1 (Zachara, Foszmańczyk – Ruszkul)