Urodziny Komsty i Ślifirczyka

• autor: redakcja, 2010-06-09 16:29

W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą dwaj Uniści – Bartosz Komsta i Łukasz Ślifirczyk.

Bartosz Komsta urodził się 9 czerwca 1988 roku w Janikowie. Ma 176 centymetrów wzrostu i waży 64 kilogramy. Gra na pozycji prawego obrońcy lub pomocnika. Jest wychowankiem Unii. Grał też w rezerwach naszego klubu – Unii II Janikowo / Piaście Kołodziejewo. Od sezonu 2007/2008 jest zawodnikiem pierwszej drużyny. Łącznie w seniorskim zespole wystąpił w 47. ligowych meczach. W obecnym sezonie zagrał w 26. meczach (963 minut). Ujrzał też jedną żółtą kartkę. Gra z numerem „7”.

Łukasz Ślifirczyk urodził się 9 czerwca 1987 roku w Końskie. Mierzy 181 centymetrów i waży 77 kilogramów. Może grać zarówno jako ofensywny pomocnik, jak i napastnik. Jest wychowankiem Chojniaka Wieniawa. Grał też w takich klubach jak SEMP Ursynów Warszawa, Polonia Słubice, Amica II Wronki, Znicz Pruszków, Amica, a także Górnik Łęczna, z którego zimą w sezonie 2007/2008 przyszedł do Unii. Z Janikowa odszedł w trakcie obecnego sezonu do Polonii Bytom, ale wrócił w ostatniej przerwie między rundami. Ślifirczyk w trakcie całej przygody z Unią zagrał w niej 43. ligowe mecze, w których strzelił 11 goli. Z kolei w obecnym sezonie wystąpił w 12. meczach (1062 minut). Zdobył 7 bramek i zaliczył jedną asystę. Ma cztery żółte kartki. Gra z numerem „10”. Niekiedy wysteruje z kapitańską opaską na ręku.

Zarówno Bartoszowi, jak i Łukaszowi z okazji urodzin życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wymarzonych sukcesów w karierze piłkarskiej.