Grali dla powodzian

• autor: redakcja, 2010-06-12 21:23

Dzisiaj odbył się charytatywny turniej dla powodzian. Nasza drużyna zajęła w nim drugie miejsce. Wyniki wszystkich meczów:

Notecianka Pakość - Unia Janikowo 0:1
0:1 - 39' Przemysław Kędziora

UNIA: Krajewski - Sirko, Poznański, Ettinger, Wawrzyniak - Komsta, Mądrzejewski - Zaleski (29' Gabrych), Hulisz, Jagielski (34' Jelonek) - Jelonek (29' Kędziora).

0:1 - Paweł Mądrzejewski prostopadle dograł do Przemysława Kędziory, który w sytuacji sam na sam z Marcinem Ciesielskim posłał piłkę w długi róg bramki.

Unia Janikowo - Zawisza Bydgoszcz 0:2
0:1 - 21' Krzysztof Szal
0:2 - 42' Sergio Batata

0:1 - Dośrodkowanie z prawej strony boiska strzałem głową na bramkę zamienił Krzysztof Szal.
0:2 - W polu karnym Andrzej Rybski wycofał do Sergio Bataty, którzy strzałem po ziemi zdobył bramkę.

UNIA: Skowroński - Sirko, Poznański, Ettinger, Wawrzyniak - Komsta, Mądrzejewski - Zaleski (26' Gabrych), Hulisz, Jelonek - Kędziora (38' Zaleski).

Spośród zawodników, którzy byli w kadrze Unii w rundzie wiosennej oprócz Piotra Nowosielskiego, który odszedł w dzisiejszym turnieju z powodu kontuzji nie zagrali Marcin Dettlaff, Damian Cuper, Łukasz Ślifirczyk, Adam Lisiecki, Maciej Buzała, Marcin Brzykcy, Grzegorz Brzeziński, Marcin Krzywicki i Radosław Hołubiec.

W składzie Unii po raz pierwszy pojawił się nasz wychowanek - Przemysław Kędziora. Zawodnik urodzony w 1994 roku wypadł bardzo dobrze. Strzelił zwycięską bramkę w meczu z Notecianką, a w spotkaniu z Zawiszą kilka razy wygrał pojedynek z Tomaszem Midzierskim - byłym piłkarzem Lecha Poznań i Lechii Gdańsk.

Z powodu kontuzji obu bramkarzy dzisiaj w barwach Unii zagrali: Paweł Krajewski z Notecianki Pakość i Mateusz Skowroński z Zawiszy Bydgoszcz.

Notecianka Pakość - Zawisza Bydgoszcz 0:1

Zawisza Bydgoszcz do Pakości przyjechał w silnym składzie, do którego dołączyli juniorzy starsi, w tym wychowanek Unii - Marcin Dworacki, który jest środkowym obrońcą.

Mecze były rozgrywane w systemie 1x45 minut.

MLKS Unia Janikowo składa podziękowana dla Notecianki Pakość za zaproszenie na turniej oraz bardzo serdecznie przyjęcie.