Ostatki młodzieżowców

• autor: redakcja, 2010-06-19 17:19

Dzisiaj zostały rozegrane ostatnie mecze drużyn młodzieżowych w tym sezonie.

Orlicy, czyli nasi najmłodsi piłkarze pokonali na własnym boisku zespół Pogoni Mogilno w stosunku 5:3. Trzy bramki zdobył Wiktor Krysztofiak, a po jednej - Sebastian Pluciński i Patryk Perliński. Podopieczni trenera Romana Pietrali zajęli pierwsze miejsce w tabeli.

Młodzicy po bardzo emocjonującym meczu pokonali w Świeciu zespół Wdy 3:2 (0:1). Już w pierwszej minucie rzutu karnego nie wykorzystał Michał Borecki, który strzelił nad poprzeczką. Następnie jedenastkę mieli gospodarze, którzy objęli prowadzenie. Kolejnie Wda podwyższyła na 2:0. Ostatecznie zespół trenera Jacka Michniewskiego wspiął się na wyżyny swoich umiejętności i po dwóch bramkach Boreckiego i jednej Pawła Radaszewskiego Unia wygrała 3:2. Młodzicy zajęli trzecie - bardzo dobre miejsce w tabeli.

Trampkarze, którzy także wybrali się do Świecia niestety, ale po raz kolejny doznali wysokiej porażki. Tym razem ulegli 2:8 (1:1). Dwa gole dla Unii strzelił Mikołaj Kruszka. Ostatecznie piłkarze Jacka Łukomskiego mogą odetchnąć z ulgą, bo utrzymali się w lidze wojewódzkiej.

W najbliższych dniach na stronie opublikujemy dokładniejsze podsumowanie minionego sezonu w ligach młodzieżowych.