Co słychać w Unii?

• autor: redakcja, 2010-06-23 19:20

Obecnie piłkarze Unii Janikowo przebywają na urlopach. Na pierwszym treningu spotkają się 6 lipca 2010 roku o godzinie siedemnastej. W czasie przygotowań do nowego sezonu podopieczni trenera Tomasza Mazurkiewicza rozegrają sześć sparingów. Biało-niebiescy okres przygotowawczy spędzą na własnych obiektach.

Jak już informowaliśmy wcześniej z Unii odszedł Piotr Nowosielski i Łukasz Ślifirczyk. Ponadto 30 czerwca 2010 roku okres wypożyczenia kończy się takim zawodnikom jak: Jakub Poznański, Marcin Dettlaff, Marcin Krzywicki, Damian Cuper, Grzegorz Brzeziński. Ich przyszłość zależy od klubów macierzystych. Podobnie jest w przypadku Pawła Ettingera, który ma jeszcze ważną umowę z Unią przez rok, ale w każdej chwili może zostać ściągnięty z powrotem do Zawiszy Bydgoszcz.

Na pierwszym treningu być może pojawią się też testowani zawodnicy, z którymi w chwili obecnej prowadzone są rozmowy.