dzisiaj: 1030, wczoraj: 12002

Marcin Krzywicki wrócił do Cracovii Kraków

• autor: redakcja, 2010-06-24 11:05

Marcin Krzywicki po rocznym wypożyczeniu do Unii Janikowo wrócił do Cracovii Kraków.

Marcin Krzywicki przed przyjściem do Unii przez pół roku reprezentował barwy Zawiszy Bydgoszcz. Jego karta należała jednak do Cracovii Kraków i to właśnie z tego klubu został wypożyczony do Janikowa na sezon 2009/2010.
Dla popularnego „Krzywego” sezon ten, mimo spadku Unii do trzeciej ligi był udany. Napastnik ten rozegrał w naszych barwach 26. ligowych meczów (2182 minut), w których strzelił aż 14 bramek. Zaliczył też trzy asysty i ujrzał cztery żółte kartki. Do pełni szczęścia zabrakło tylko utrzymania Unii w drugiej lidze. Przez cały sezon grał z numerem „21”.
Niedawno Krzywicki rozpoczął treningi z Cracovią. Był też na celowniku beniaminka pierwszej ligi – Ruchu Radzionków.

Marcinowi dziękujemy za reprezentowanie barw MLKS Unia Janikowo i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz jak najlepszych występów w piłkarskiej Ekstraklasie.

Przy okazji informujemy, że jak podaje serwis Victorii Koronowo, GKS Bełchatów jest zainteresowany pozyskaniem Jakuba Poznańskiego. Zawodnik ten przebywał ostatnio na testach w klubie z Ekstraklasy.