Unia w Broniewicach

• autor: redakcja, 2010-06-27 16:46

Z okazji zakończenia roku szkolnego nasi piłkarze odwiedzili Szkołę Podstawową im. Janusza Korczaka w Broniewicach.

Piłkarze Unii już po raz szósty gościli w Broniewicach. Podobnie jak w poprzednich latach, i tym razem odbył się mecz piłkarski pomiędzy naszymi zawodnikami, a uczniami szkoły.

Organizatorem spotkania był nauczyciel wychowania fizycznego w tamtejszej placówce – Jacek Łukomski. Były piłkarz Unii wystąpił w tym meczu razem z Bartoszem Komstą, Sebastianem Huliszem i Pawłem Mądrzejewskim. Naszej bramki strzegł z kolei Marcin Ciesielski, który do Broniewic został zaproszony gościnnie.

Janikowscy piłkarze wszystkim uczniom sprawili wielką frajdę. Mecz zakończył się wynikiem „remisowym”, a chwilę po nim wszyscy chętni mogli strzelać rzuty karne, które próbował bronić były bramkarz Unii – Ciesielski.

Po sportowej rywalizacji piłkarze rozdali wiele autografów, które dały dzieciom wiele radości.

Cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Broniewicach za pośrednictwem naszego serwisu składa podziękowania za przybycie, a także życzy naszym piłkarzom sukcesów w nadchodzącym sezonie.

W przygotowaniu fotorelacja z piłkarskiego festynu w Broniewicach.