Piłkarze Unii szukają nowych klubów

• autor: redakcja, 2010-06-27 16:48

Po spadku Unii do trzeciej ligi piłkarze, którzy do tej pory reprezentowali barwy naszej drużyny szukają sobie nowych klubów.

Co ciekawe, na testach w drużynie Elany Toruń pojawić ma się Paweł Mądrzejewski. Oprócz niego na pierwszym treningu toruńskiej drużyny mają być także piłkarze, którzy w Unii na pewno nie zagrają. Mowa tutaj o Łukaszu Ślifirczyku i Marcinie Krzywickim. Wątpliwe jest jednak przejście do Elany tego ostatniego zawodnika, gdyż wczoraj zagrał on w sparingu Cracovii Kraków z Odrą Wodzisław Śląski.

Warto przypomnieć, że Elana Toruń wygrała z Unią bitwę o utrzymanie się w drugiej lidze.

Wciąż nie wiadomo gdzie jesienią zagra Jakub Poznański. Stoper, któremu niedługo kończy się wypożyczenie do Unii z Victorii Koronowo przebywał na testach w GKS-ie Bełchatów. Wczoraj z kolei zagrał w towarzyskim meczu Chojniczanki Chojnice z Widzewem Łódź. Poznański reprezentował w nim barwy beniaminka drugiej ligi zachodniej.