Sebastian Hulisz na celowniku Zawiszy

• autor: redakcja, 2010-06-28 21:58

Zawisza Bydgoszcz jest poważnie zainteresowany pozyskaniem zawodnika Unii Janikowo - Sebastiana Hulisza.

Hulisz jest młodzieżowcem. Do Unii przyszedł przed sezonem 2008/2009 z Noteci Inowrocław. Od tego czasu w drugoligowych meczach wystąpił czterdzieści razy. Jego nominalną pozycją na boisku jest środkowa pomoc.

Przypomnijmy, że Unia treningi wznowi 6 lipca. Nasi piłkarze będą przygotowywać się pod kątem trzecioligowych rozgrywek, choć wciąż trwa proces licencyjny. Wszystkim zawodnikom, za wyjątkiem Adama Lisieckiego kończą się umowy 30 czerwca. Klub ma nadzieję, że kontrakty przedłużone zostaną z Radosławem Hołubcem, Marcinem Brzykcym i Pawłem Mądrzejewskim. Wciąż nie wiadomo jak wyjaśni się sprawa z graczami wypożyczonymi. Pozostali zawodnicy, którzy są wychowankami klubu powinni zostać w janikowskiej drużynie.